.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАКС ДЕТЕРГЕНТ СУПЕРАКТИВ 6КГ+2КГ ГРАТИС

SKU: 30110522
Достапност: На залиха
732 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПРАШКАСТ ДЕТЕРГЕНТ
NATRIJEVA SOL DODECILBENZENSULFONSKE KISELINE, ETOKSILIRANI ALKOHOL C12-14, NATRIJEV PERKARBONAT, NATRIJEV KARBONAT
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
3 ГОДИНИ
САПОНИЈА ОСИЈЕК
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ТУБОРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

ТУБОРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

52 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден