.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАКС ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ АКВАМАРИН 2КГ

SKU: 30110490
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

прашкаст детергент
natrijeva sol dodecilbenzensulfonske kiseline, etoksilirani alkohol C12-14, natrijev perkarbonat, natrijev karbonat
Да се чува подалеку од сончева светлина
3 години
САПОНИЈА ОСИЈЕК
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*