.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

УЛКЕР АЛБЕНИ КОЛАЧИ 170 ГР

SKU: 07041935
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =50ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДНИ КОЛАЧИ НЕ СЕ РАБОТАТ КЕ ПРОДОЛЖИМЕ СО 170Г
БИСКВИТА СО КАРАМЕЛА, МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА, ШЕКЕР, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, РАСТИТЕЛНА МАСТ, КАКАО.
10ГОДИНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
УЛКЕР
ОКЕАН-КОМ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*