.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

УЛКЕР АЛБЕНИ КЕЈК 35 ГР

SKU: 07041813
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧОКОЛАДНА ТОРТИЦА
СОСТАВ; КАРАМЕЛА, МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА, КАКАО, ШЕКЕР, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, РАСТИТЕЛНА МАСТ.
1 ГОДИНА
на суво и темно место
УЛКЕР
ОКЕАН-КОМ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*