.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
90 Поени

УЗО ЈИВАЕРИ О.7Л

SKU: 02700404
Достапност: На залиха
485 ден 420 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

вински дестилат, 40% алкохол

неограничен

на суво и темно место

Дестилерија Катсарос, Грција

АВТ Интернатионал, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*