.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

УДВ МИНИ СЕКСИ ЕДП 25МЛ

SKU: 35010213
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Парфем
Alcohol denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl methoxycinnamate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Citral, Citronellol, Coumarin, Linalool, Limonene, CI 60730 (Ext. D&C Violet 2), CI 17200 (D&C Red 33).
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Улрик Де Варенс Франција
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*