.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

УДВ МИНИ ВАНИЛА ЕДП 25МЛ

SKU: 35010210
Достапност: На залиха
195 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Парфем
Alcohol denat, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl methoxycinnamate, Benzophenone-3, Benzyl salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Citronellol, CI 17200 (D&C Red 33), CI 19140 (FD&C Yellow N°5).
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Улрик Де Варенс Франција
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*