.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУРЧИ ЗАЧИН СПРЕЈ ЧИЛИ 40 ГР

SKU: 16410209
banner
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЗАЧИН СПРЕЈ ЧИЛИ 40 ГР
Состав: 80% природен екстракт од чили, сончогледово масло
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место далеку од директна сончева светлина.
Производител:Otitalia s.r.l, Via Tosco Romagnola Est 801, 56028 S.Miniato (PI) Italy
Увозник/Дистрибутер:РУДИНЕ ММ ДОО Скопје, Ул. Лисец бр.1, 1000 Скопје, Р.С.Македонија, 02/2433000

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

31 ден
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

47 ден
Слика од НЕКТАР ТОМАТЕЛО 500МЛ

НЕКТАР ТОМАТЕЛО 500МЛ

47 ден
Слика од ОСРАМ ЛЕД 40 5.5 В Е14 230V

ОСРАМ ЛЕД 40 5.5 В Е14 230V

145 ден