.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУРЧИ ЗАЧИН СПРЕЈ РУЗМАРИН 40 ГР

SKU: 16410207
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЗАЧИН СПРЕЈ БОСИЛЕК 40 ГР
Состав: 80% Природен екстракт од босилек, сончогледово масло.
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место далеку од директна сончева светлина.
Производител:Otitalia s.r.l, Via Tosco Romagnola Est 801, 56028 S.Miniato (PI) Italy
Увозник/Дистрибутер:РУДИНЕ ММ ДОО Скопје, Ул. Лисец бр.1, 1000 Скопје, Р.С.Македонија, 02/2433000

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ВИТАЛИА СЕМКИ ОД ТИКВА ЛУПЕНИ 75Г

ВИТАЛИА СЕМКИ ОД ТИКВА ЛУПЕНИ 75Г

50 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

44 ден