.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУРЧИ ЗАЧИН СПРЕЈ БОСИЛЕК 40 ГР

SKU: 16410206
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЗАЧИН СПРЕЈ БОСИЛЕК 40 ГР
Состав: 80% природен екстракт од босилек, сончогледово масло.
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место далеку од директна сончева светлина.
Производител:Otitalia s.r.l, Via Tosco Romagnola Est 801, 56028 S.Miniato (PI) Italy
Увозник/Дистрибутер:РУДИНЕ ММ ДОО Скопје, Ул. Лисец бр.1, 1000 Скопје, Р.С.Македонија, 02/2433000

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од ВИТАЛИА СЕМКИ ОД СОНЧОГЛЕД ЛУПЕНИ НАТУРАЛ 100 ГР

ВИТАЛИА СЕМКИ ОД СОНЧОГЛЕД ЛУПЕНИ НАТУРАЛ 100 ГР

30 ден
Слика од ВИТАЛИА СОЈА ПЕЧЕНА 75Г

ВИТАЛИА СОЈА ПЕЧЕНА 75Г

33 ден
Слика од ФРОНДИ МАКСИ НУГАТ 250Г

ФРОНДИ МАКСИ НУГАТ 250Г

89 ден