.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУК КРЕКЕР СОЛЕНИ 100Г

SKU: 05060397
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =45ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОЛЕНИ КРЕКЕРИ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 17%, ЕКСТАРКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, ГЛИКУЗЕН СИРУП, ЈАЈЦА, СРЕДСТВО ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА ТЕСТО ( Е 503 Е500) , СОЛ, СРЕДСТВО ЗА ТРЕТИРАЊЕ БРАШНО (Е223) , АРОМА . МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ НА МЛЕКО, СОЈА И СЕМЕ ОД СУСАМ.
275
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ГЈОРИ КЕКАЗ УНГАРИЈА
НЕЛТ СТ ДООЕЛ УЛ 32 БР. 20 1041 ИЛИНДЕН СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*