.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУК КРЕКЕР СЛАНИНА 100Г

SKU: 05060400
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =45ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОЛЕНИ КРЕКЕРИ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 22%, ГЛУКОЗЕН СИРУП, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, СОЛ, ЈАЈЦА, СРЕДСТВТО ЗА ПОДИГАЊЕ НА ТЕСТОТО(Е503, Е 500) СУРУТКА ВО ПРАВ ( ОД МЛЕКО) , АРОМИ И АРОМА НА ЧАД, ЗАСИЛУВАЧИ НА АРОМИ (Е621, Е631, Е 627) , КРОМИД ВО ПРАВ, СЛАНИНА В ПРАВ, 0.1%, БОЈА ( Е150 ЦЕ120), СРЕДСТВО ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА БРАШНОТО (Е223) , ЗАЧИНИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ СОЈА И СЕМЕ ОД СУСАМ .
275
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ГЈОРИ КЕКАЗ УНГАРИЈА
НЕЛТ СТ ДООЕЛ УЛ 32 БР. 20 1041 ИЛИНДЕН СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*