.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУК КРЕКЕР СИРЕЊЕ 100Г

SKU: 05060398
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =45ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОЛЕНИ КРЕКЕРИ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 22%, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, ГЛУКОЗЕН СИРУП, СРЕДСТВО ЗА ТРЕТИРАЊЕ ТЕСТО ( Е 503, Е 500) СОЛ, СУРУТКА ВО ПРАВ ( ОД МЛЕКО) , АРОМА, ЗАСИЛУВАЧИ НА АРОМА ( Е 621, Е 627, Е631) ЈАЈЦА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД СОЈА И СЕМЕ ОД СУСАМ
275
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ГЈОРИ КЕКАЗ УНГАРИЈА
НЕЛТ СТ ДООЕЛ УЛ 32 БР. 20 1041 ИЛИНДЕН СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*