.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУК КРЕКЕР ПИПЕРКА100Г

SKU: 05060399
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =45ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОЛЕНИ КРЕКЕРИ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 22%, ГЛУКОЗЕН СИРУП, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, СРЕДСТВО ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА ТЕСТО (Е503 Е 500) СОЛ, ЗАЧИНИ, (ПИПЕРКА ВО ПРАВ 0.7%, БИБЕР) ЗАСИЛУВАЧ НА АРОМА (Е621) КРОМИД И БЕЛ ЛУК ВО ПРАВ, ХИДРОГЕНИЗИРАН РАСТИТЕЛЕН ПРОТЕИН , АРОМИ, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, БОЈА ( ЕКСТРАКТ ОД ПИПЕРКА) , КОНЗЕРВАНС ( (Е223) НАТРИУМ МЕТАБЕСУЛФИТ) , АРОМА НА ЧАД, ЈАЈЦА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ НА МЛЕКО, СОЈА И СЕМЕ ОД СУСАМ.
289
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ГЈОРИ КЕКАЗ УНГАРИЈА
НЕЛТ СТ ДООЕЛ УЛ 32 БР. 20 1041 ИЛИНДЕН СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*