.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМИ МАЈОНЕЗ СО МАСЛО ОД АВОКАДО 170 ГР

SKU: 16300165
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прелив за јадење со масло од авокадо

Сончогледово масло 40%,вода,масло од авокадо 10%,оцет,жолчка (јајца од слободен опсег) 5,3%, сок од јаболко од концентрат,пченкарен скроб,сол,шеќер.

Рок на употреба: Означен на амбалажата

Да се чува на суво и ладно

Нестле Швајцарија

Алма-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

50 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден