.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМИ МАЈОНЕЗ ДОЈПАК 380Г

SKU: 16300155
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =32.89ДЕН

152 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МАЈОНЕЗ
СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ВОДА, ЖОЛЧКА 6%(ВОДА, ЖОЛЧКА ВО ПРАВ), ОЦЕТ, СЕНФ ( ВОДА, СЕМЕ ОД СИНАП, ОЦЕТ, СОЛ, ШЕЌЕР, ЗАЧИНИ, АРОМИ ), ШЕЌЕР, СОЛ, АРОМИ ( ЦЕЛЕР) . МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО . ПО ОТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК.
НЕСТЛЕ АДРИАТИК ДОО ЖЕЛЕЗНИЧКА СУРЧИН, Р. СРБИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*