.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМАТИНО ДОМАТЕН СОС 1000ГР КЛАСИК

SKU: 09010055
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пастеризиран кашест сок од зеленчк - домати,произведен од концентриран сок о домати - класик.
Кашест сок од домати од концентриран домат (110гр домати на 100гр производ),шеќер,сол.
Означен на амбалажата
Да се чува на температура од 5С до 25С.По отворање да се чува во фрижидер и да сеупотребува во рок од 4 дена.
Србија
Колид С Тим Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

10 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

10 Поени
52 ден 45 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од БОНИ КЛАСИК САЛФЕТИ 33*33 1СЛ. 100/1

БОНИ КЛАСИК САЛФЕТИ 33*33 1СЛ. 100/1

29 ден