.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМАТЕЛО КЕЧАП ЛУТ 1 КГ

SKU: 16290219
Достапност: На залиха
104 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кечап
вода,концетрат од домати,шекер,алкохолен оцет,модификуван пченкарен скроб,гуар гума,ксантан гума,готварска сол,лимонска киселина,и конзерванси
1год
да се чува на суво и чисто место
НЕКТАР Д.О.О
Д.П.Т.У"КОЛА"

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*