.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕСОРИ ТОАЛ.ВОДА ЗА ЖЕНИ КИНЕСКА ОРХИДЕЈА 100МЛ.

SKU: 35130273
Достапност: На залиха
325 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПАРФЕМ
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, CYMBIDIUM GREAT FLOWER EXTRACT, GLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, LIMONENE, LINALOOL .
60 месеци од датумот на производство
Чувајте го оригиналниот сад цврсто затворен. Не го чувајте производот во отворени или неозначени контејнери. Чувајте ги садовите за чување исправени и безбедни избегнувајќи ја можноста за пад или судир.Да се чува подалеку од отворен пламен, искри и извори на топлина. Избегнувајте директно изложување на сончева светлина.
Контер, С.Р.Л. В.ле Европа 12, 26855 Лоди Вечио- Италија.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*