.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕСОРИ ДИ ОРИЕНТЕ ЕДТ БЕЛ МОШУС 100МЛ

SKU: 35140099
Достапност: На залиха
325 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПАРФЕМ
Аlcohol denat., parfum, aqua, evernia prunastri extract, tocopheryl acetate, glycerin, alpha isomethylionone, isoeugenol, linalool, benzyl salicylate, coumarin.
60 месеци од датумот на производство
Чувајте го оригиналниот сад цврсто затворен. Не го чувајте производот во отворени или неозначени контејнери. Чувајте ги садовите за чување исправени и безбедни избегнувајќи ја можноста за пад или судир.Да се чува подалеку од отворен пламен, искри и извори на топлина. Избегнувајте директно изложување на сончева светлина.
Контер, С.Р.Л. В.ле Европа 12, 26855 Лоди Вечио- Италија.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*