.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО ПАУЧ ВЛАЖНА ХРАНА ЗА МАЧЕ ПИЛЕШКО 100 ГР.

SKU: 09080225
Достапност: На залиха
27 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Комплетна сува храна за возрасни кучиња,мали и минијатурни раси (< 10 кг),богата со месо од живина.
Житарки,месо и животински деривати(24%месо од живина),масти и масла, пулпа од цвекло(1.5%),минерални супстанции.
900 денови
Производот мора да се чува на суво ,ладно и одвоено место.
PUPIL Foods
Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*