.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО МИЛК ТЕЧЕН САПУН РИЧ СЕНСУАЛ ДАЛИА 800МЛ

SKU: 29200375
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧЕН САПУН
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDE DEA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, MILK PROTEIN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PARFUM, POLYQUATERNIUM 7, CITRIC ACID, TETRASODIUM ETIDRONATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, CI 60730
РОК НА ТРАЕЊЕ - 24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО (РRO/P)
ДА СЕ ЧУВА ВО СУВА ПРОСТОРИЈА, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА,ХРАНА, ПИЈАЛАЦИ, ОТВОРЕН ПЛАМЕН И ОД ТОПЛИНА.
ПРОИЗВЕДЕНО ОД „ФИКОСОТА“ ДОО, БУГАРИЈА, ГР. ШУМЕН, БУЛ. „МАДАРА“ 48, ТЕЛ. +359 54 859 103
УВОЗ И ДИСТРИБУЦИЈА ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, УЛ. „ШАР ПЛАНИНА“ БР. 6, 1000 СКОПЈЕ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

20 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од БАДВАЈЗЕР БЕЗАЛКОХОЛНО ЛИМ. 0.5Л

БАДВАЈЗЕР БЕЗАЛКОХОЛНО ЛИМ. 0.5Л

55 ден
Слика од ВИНСТОН СРЕБРЕНО

ВИНСТОН СРЕБРЕНО

120 ден