.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО МИЛК РИЧ ФРЕШ КАЛА ТЕЧЕН САПУН 800МЛ

SKU: 29200378
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Течен сапун
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Milk Protein, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Polyquaternium 7, Citric Acid, Tetrasodium Etidronate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 14720
Рок на траење - 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Произведено од „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 105
Увоз и дистрибуција за Р. Северна Македонија: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 702

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

20 ден
Слика од ВИНСТОН ХСТАЈЛ ПЛАВО

ВИНСТОН ХСТАЈЛ ПЛАВО

110 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО ВАНИЛА 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО ВАНИЛА 110Г

5 Поени
33 ден 29 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

5 Поени
33 ден 29 ден