.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО МИЛК РИЧ ТЕЧЕН САПУН ХИГИЕНА 800МЛ

SKU: 29200380
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧЕН САПУН
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDE MIPA, PARFUM, POLYQUATERNIUM 7, LACTIC ACID, TETRASODIUM ETIDRONATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CI 42051.
РОК НА ТРАЕЊЕ - 24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО (РRO/P)
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДЕНО ОД „ФИКОСОТА“ ДОО, БУГАРИЈА, ГР. ШУМЕН, БУЛ. „МАДАРА“ 48, ТЕЛ. +359 54 859 103
УВОЗ И ДИСТРИБУЦИЈА ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, УЛ. „ШАР ПЛАНИНА“ БР. 6, 1000 СКОПЈЕ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

29 ден
Слика од ВИНСТОН ХСТАЈЛ СИЛВЕР

ВИНСТОН ХСТАЈЛ СИЛВЕР

110 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

61 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден