.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО МИЛК РИЧ ТЕЧЕН САПУН ПЈУР КАМЕЛИА 800МЛ

SKU: 29200377
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧЕН САПУН
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDE DEA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, MILK PROTEIN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PARFUM, POLYQUATERNIUM 7, CITRIC ACID, TETRASODIUM ETIDRONATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, CI 14720
РОК НА ТРАЕЊЕ - 24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО (РRO/P)
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДЕНО ОД „ФИКОСОТА“ ДОО, БУГАРИЈА, ГР. ШУМЕН, БУЛ. „МАДАРА“ 48, ТЕЛ. +359 54 859 103
УВОЗ И ДИСТРИБУЦИЈА ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, УЛ. „ШАР ПЛАНИНА“ БР. 6, 1000 СКОПЈЕ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН ХСТАЈЛ СИЛВЕР

ВИНСТОН ХСТАЈЛ СИЛВЕР

110 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

29 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден