.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО МИЛК РИЧ ТЕЧЕН САПУН ДЕЛИКЕЈТ РОУЗ 800МЛ

SKU: 29200376
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧЕН САПУН
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDE DEA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, MILK PROTEIN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PARFUM, POLYQUATERNIUM 7, CITRIC ACID, TETRASODIUM ETIDRONATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CI 42051.
РОК НА ТРАЕЊЕ - 24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО (РRO/P)
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДЕНО ОД „ФИКОСОТА“ ДОО, БУГАРИЈА, ГР. ШУМЕН, БУЛ. „МАДАРА“ 48, ТЕЛ. +359 54 859 103
УВОЗ И ДИСТРИБУЦИЈА ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, УЛ. „ШАР ПЛАНИНА“ БР. 6, 1000 СКОПЈЕ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден 39 ден