.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО МИЛК РИЧ СЕНСИТИВ ГЕЛ ТЕЧЕН САПУН 800МЛ

SKU: 29200381
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течен сапун
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Milk Protein, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Polyquaternium 7, Citric Acid, Tetrasodium Etidronate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 14720
Рок на траење - 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Произведено од „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 105
Увоз и дистрибуција за Р. Северна Македонија: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 702

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*