.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО КРОКЕТИ КУЧЕ ГОВЕДСКО 9 КГ.

SKU: 09070128
Достапност: На залиха
875 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Комплетна сува храна за возрасни кучиња,богата со говедско месо.
Житарки ,месо и животински деривати (24 % говедско месо),масти и масла , пулпа од цвекло(1.5%),минерални супстанции,глукозамин.Аналитички составни делови: Сирови протеини 22,0%,Сирови влакна 3,5%, Сирова маст 9,0%,Сиров пепел 6,0%, Влага 10,0% , Калциум 1,2%, Фосфор 1,0%
900 денови
Производот мора да се чува на суво ,ладно и одвоено место.
PUPIL Foods
Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*