.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТВИНИ КЕКСИ СО КАКАО КРЕМ 176

SKU: 07020820
Достапност: На залиха
67 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сендвич бисквити со темно какао и какао крем

Пченично брашно, полнење 27% (шеќер, растителна палмина маст, млечна сурутка во прав, обрано млеко во прав,какао во прав 5%,скроб, емулгатор: соја лецитин, арома ванила), шеќер, растителна палмина маст, какао во прав со намалени маснотии 7%, гликозно-фруктозен сируп, млечна сурутка во прав, средства за нараснување на тестото: амониум бикарбонат и натриум бикарбонат, сол, емулгатор: соја лецитин, арома ванила. Производот содржи пченичен глутен, соја лецитин и млечни состојки.

13 месеци

Препорачана е собна температура 18-20C (мин 5C , макс 25C )

Виа Пром Доо Охрид

OKEAN-KOM TREJD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО МОРСКА СОЛ 80Г

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО МОРСКА СОЛ 80Г

37 ден
Слика од ЗОТИС ПУДИНГ ЧОКОЛАДО 115Г

ЗОТИС ПУДИНГ ЧОКОЛАДО 115Г

4 Поени
20 ден 17 ден
Слика од ПЕКАБЕСКО СВИНСКИ КОЛБАС ЗА СКАРА ВАКУМ 250Г

ПЕКАБЕСКО СВИНСКИ КОЛБАС ЗА СКАРА ВАКУМ 250Г

72 ден