.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТВИНИ КЕКСИ КАКАО КРЕМ БЕЗ ШЕЌЕР 176Г

SKU: 07010238
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Без шеќер сендвич бисквити со темно какао и ванила крем

пченично брашно, полнење 27% (растителна палмина маст, засладувач малтитол, пченкарен скроб, млечна сурутка во прав, какао со намалени маснотии 5%, емулгатор: соја лецитин, арома ванила), растителна палмина маст, засладувач малтитол, млечна сурутка во прав, средства за нараснување на тестото: амониум бикарбонат и натриум бикарбонат, сол, емулгатор: соја лецитин, арома ванила. Производот содржи пченичен глутен, соја лецитин и млечни состојки.

13 месеци

Препорачана е собна температура 18-20C (мин 5C , макс 25C )

Виа Пром Доо Охрид

OKEAN-KOM TREJD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*