.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТВИНИ ИНТЕГРАЛНИ КЕКСИ СО ВАНИЛА КРЕМ 176Г

SKU: 07010240
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

100% интегрални сендвич бисквити со овесни снегулки

интегрално пченично брашно, полнење 27% (растителна палмина маст, шеќер, млечна сурутка во прав, обрано млеко во прав, пченкарен скроб, емулгатор: соја лецитин, арома ванила), растителна палмина маст, шеќер, овесни снегулки, млечна сурутка во прав, обрано млеко во прав, средства за нараснување на тестото: амониум бикарбонат и натриум бикарбонат, сол, емулгатор: соја лецитин, арома ванила. Производот содржи пченичен глутен, овес, соја лецитин и млечни состојки

13 месеци

Препорачана е собна температура 18-20C (мин 5C , макс 25C )

Виа Пром Доо Охрид

OKEAN-KOM TREJD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*