.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАХИНЛИ ЧОРЕК

SKU: 05112700
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Благо пециво со фил од таан .
Пченично брашно Т-400,пекарслки маргарин адитив квасец, вода , сол,шеќер,јајца,таан,јајце Алергени: сусам.јајце
1ден
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*