.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАФТ ПУДРА ЗА КОСА ВОЛУМЕН 10 ГР

SKU: 34420269
Достапност: На залиха
193 ден 155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Благодарение на неговата специјална формулација со ултра-мелен прав, овој прав ја зајакнува косата и дава волуменAqua, Silica Silylate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*