.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ТАФТ ПЕНА КОСА (ЦРВЕНА) 200 МЛ

SKU: 34420091
Достапност: На залиха
193 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ниво на фиксација 4, волумен и долготрајна фиксација без лепење, помага да се заштити од оштетување од фенирање, без остатоци и оптоварувањаAqua (water, eau), Alcohol denat., VP/VA copolymer, Propylene glycol, Butane, Propane, Glycerin, Polyquaternium-11, PEG-40 hydrogenated castor oil, Cetrimonium chloride, Polyquaternium-4, Panthenol, Parfum (fragrance), Lactic acid, Acrylamidopropyltrimonium chloride/acrylamide copolymer, Phenoxyethanol, Caprylyl glycol, Linalool, Sodium metabisulfite3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*