.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ТАФТ ПЕНА КОСА УЛТРА ВОЛУМЕН (ЗЕЛЕНА) 200 МЛ

SKU: 34420095
Достапност: На залиха
193 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ниво на фиксација 5, природно движење и волумен на косата, фиксација до 24 часа без лепење, помага во заштита од оштетување на сушење, без остатоци и оптоварувањеAqua (water, eau), Hydroxypropyl starch, Butane, Propane, Sucrose, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Panthenol, Bambusa vulgaris leaf/stem extract, Lactic acid, Sodium benzoate, Sodium hydroxide, Propylene glycol, Cetrimonium chloride, PEG-40 hydrogenated castor oil, Parfum (fragrance), Linalool, Benzyl alcohol, Geraniol, Benzyl salicylate, Citronellol, Methyl benzoate3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*