.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ТАФТ ПЕНА ЗА КОСА ВОЛУМЕН МЕГА 200МЛ

SKU: 34430391
Достапност: На залиха
193 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Зацврстувач за пена волумен Taft за фина коса. Степен на фиксација 4. Природно движење и волумен на косата. Фиксација до 24 часа без лепење. Помага во заштита од оштетување на фенирање. Без остатоци и оптоварувања.Aqua (water, eau), Solanum tuberosum (potato) starch, Butane, Propane, Lactic acid, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Sodium hydroxide, Cocamidopropyl betaine, Sodium benzoate, Parfum (fragrance), Sodium chloride, Panthenol, Bambusa vulgaris leaf/sterm extract, Propylene glycol, Linalool, Benzyl alcohol, Geraniol, Benzyl salicylate, Citronellol, Methyl benzoate3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*