.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАФТ ЛУКС КРЕМА ЗА КОСА ИРРЕСИСТБЛ ПАВР 130МЛ

SKU: 34430449
Достапност: На залиха
193 ден 155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крем за стилизирање - сè во едно: - Мат финиш - Елегантен изглед - Неодолива фиксација.Aqua, Cera alba, PVP, Cetearyl alcohol, Silica silylate, Glyceryl stearate, PEG-100 stearate, Tocopheryl acetate, Benzophenone-4, Parfum, Phenoxyethanol, Glycerin, Dimethicone, Methylparaben, Ethylparaben, Propylene glycol, Ethylhexylglycerin, Aminomethyl propanol, Linalool, Limonene, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone, CI 159853 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАРЛБОРО ФАЈН ТАЧ СУПЕРСЛИМС 20

МАРЛБОРО ФАЈН ТАЧ СУПЕРСЛИМС 20

120 ден
Слика од ОЛДЕНБУРГЕР ПУТЕР ЗЛАТЕН 82% ММ 250Г

ОЛДЕНБУРГЕР ПУТЕР ЗЛАТЕН 82% ММ 250Г

135 ден
Слика од ТОНУС ЛЕБ 450Г

ТОНУС ЛЕБ 450Г

60 ден