.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ТАФТ ЛАК КОСА (СИН) 250 МЛ

SKU: 34420086
Достапност: На залиха
193 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Силната карактеристика на држење на овој лак за стилизирање на косата ќе го одржи вашиот посакуван стил на коса силен, така што вашата коса нема потреба од допир или стилизирање секоја втора минута. Овој лак за коса обезбедува 4 пати повеќе задржување во споредба со другите производи за нега на коса.Alcohol denat,Dimethyl Ether, Aqua,Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate,Copolymer,Aminomethyl,Propanol,Panthenol,Benzophenone-4,Tocopheryl Acetate,Cocoyl Hydrolyzed Keratin,Arginine,Parfum,Isopropyl Myristate,Benzyl,Salicylate,Hexyl Cinnamal,Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*