.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАФТ ЛАК ЗА КОСА КЕЖУАЛ ЧИК 250МЛ

SKU: 34420347
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дава фантастичен волумен, неверојатен сјај, живописни бои и позната фиксација што ќе трае во какви било условиDimethyl ether, Alcohol denat., Aqua (water, eau), Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum (fragrance), Isopropyl myristate3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*