.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАРАГОН СЕНФ ТУБА 200 ГР

SKU: 16500050
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Естрагон сенф средно лут 200гр
Вода,семе од синп, алкохолен оцет,шеќер,сол,зачини,природна арома.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Маутнер Маркхоф - Австрија
Пуре Лифе Косметикс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од ВИНДИЈА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО  ТБ 200МЛ

ВИНДИЈА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО ТБ 200МЛ

27 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

50 ден