.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАВА 24 ЦМ. МЕ-16

SKU: 32020529
Достапност: На залиха
475 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

тава 24 цм.металнеограничен Да се чува на ладно и суво местоХрасник 1920Бонн-Комерц Ск

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*