.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУТЛИЈАШ

SKU: 05112240
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

десерт од млеко и ориз потпечен во печка
Млеко, ориз,шеќер Алергени: млеко
4 дена
На температура од 0°C -4°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*