.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУСАМКИ ИНТЕГРАЛНИ ГРИСИНИ

SKU: 05031053
Достапност: На залиха
415 ден

Сусамки интегрални е крцкав солен производ од печено тесто во кружен и стапчест облик ,збогатени со растителни влакна и микс од житарици,
Пченично брашно Т 500, вода, шеќер,сол,јајца,квасец,,маргарин,микс од житарици Алергени:глутен, јајца,микс од житарици
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*