.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУПРАВИТ Ц

SKU: 07130002
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =69ДЕН

85 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВИТАМИН Ц -180 ГР
ВИТАМИН Ц
2 ГОДИНИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО, 15С
KENDY LTD BUGARIJA
КЕНДИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*