.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУПРАВИТ КАЛЦИУМ МАГНЕЗИУМ+Д3+Ц

SKU: 07130013
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =79ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЗА ЗДРАВИ КОСА,КОЖА,НОКТИ.ПРИ ФИЗИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ, УМОР,БРЕМЕНОСТ И ВЕГЕТЕРИЈАНСКИ РЕЖИМ НА ИСХРАНА.ДОДАТОК НА ИСХРАНА.ШУМЛИВИ ВИТАМИНИ
КАЛЦИУМ-250МГ, МАГНЕЗИУМ -100МГ, ВИТАМИН Ц-100МГ, ЗИНК-10МГ, ВИТАМИН Д3-6,7МГ
2022
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
KENDY PHARMA BANKYA
KЕНДИ ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*