.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУВА СЛИВА СУПЕР МЕКА БЕЗ КОСКИ 200ГР

SKU: 08080383
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сува слива без коска
Сува слива без коска,конзерванс Е202,растително масло,влага до 35%.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место.
Агранела Србија
Ст Компани Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*