.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУБРИНА ШАРМ ФАРБА ЗА КОСА 78

SKU: 34520100
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Фарба за коса
Aqua,Cetearul alcohol, Cetareth-20, Sodium laureth Sulfate, Potasium oleate, oleyl alcohol, Cocamidopropyl betaine, Ammonium hydroxide, oleth-10, sodium lauryl sulfate, glyceryl stearate, persea gratissima oil,1-hidroxyethylaminophenol 4.,5- diamino pyrazolesulfatesilicaac,2-methyl-5-hydroxyethylaminophenol, sodium sulfate, ascorboic acid, parfum, 4-amino-2-hydroxytoluene, touluene-2,5- diamine sulfate, tetrasodium edta, p-Aminophenol, m-aminophenol 2- amino-4-hudroxyethylaminoanisolesulfate HIDROGEN: Aqua, Hudrogen peroxide, Cetearyl alcohol, Peg-40 castor oil, Sodium cetearyl sulfate, Disodium edta, Sodium benzoate,Phosphoric acid
60 месеци
да се чува на место недостапни за деца
Илирија Интернационал
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО ВАНИЛА И ВИШНА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО ВАНИЛА И ВИШНА 80 ГР

26 ден
Слика од БУРЕК ВОДЕН

БУРЕК ВОДЕН

55 ден
Слика од ФРИКОМ МАЛИНА ЗАМРЗНАТА 400Г

ФРИКОМ МАЛИНА ЗАМРЗНАТА 400Г

145 ден
Слика од ПОДРАВКА МАКАРОНИ БОЛОЊЕЗЕ СОС 160Г

ПОДРАВКА МАКАРОНИ БОЛОЊЕЗЕ СОС 160Г

95 ден