.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУБРИНА РЕЦЕПТ ШАМПОН ЗА МАСНА КОСА 400МЛ

SKU: 34250936
Достапност: На залиха
235 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шампон против мрсен скалп
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POLYQUATERNIUM-7, GLYCOL DISTEARATE, LAURETH-4, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, PARFUM, LAURETH –2, PROPYLENE GLYCOL, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, POTENTILLA ERECTA ROOT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRAL
4 години
Да се чува на места недостапни за деца, подалеку од дирекна сончева светлина
Илирија Интернационал
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден