.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СТР8 СЕТ ОРИГИНАЛ ЕДТ100МЛ+ДЕО 150МЛ+НЕСЕСЕР

SKU: 35551681
Достапност: На залиха
740 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СЕТ- ПАРФЕМ+ДЕЗОДОРАНС+НЕСЕСЕР
Парфем: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, PPG-20 Methyl Glucose Ether, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, CI 15985, CI 19140, CI 60730 Дезодоранс: Alcohol Denat., Isobutane, Propane, Butane, Isopropyl Palmitate, Parfum, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Triethyl Citrate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool.
Парфем: 36 месеци од датумот на прозводство Дезодоранс: 48 месеци од датумот на производство
Парфем: Начин на употреба: се прска на кожата од 15-20 см оддалеченост. Само за надворешна употреба. Внимание: запалливо, да не се изложува на топлина и отворен пламен. Дезодоранс: ОПАСНОСТ. Екстремно запалив аеросол. Садот е под притисок: може да се распрсне ако се загрева. Држете го настрана од дофат на деца. Да се чува подалеку од топлина, искри, отворен пламен, топли површини. Не пушете во близина. Не прскајте на отворен пламен и други запаливи извори. Лименката е под притисок: Не ја пробивајте и палете дури и кога е празна.
Сарантис Грција, Мароусси 15125 Атина.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*