.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СПРЕЈ ЗА ВЕЛУР КАФЕН 200 МЛ.

SKU: 31110019
Достапност: На залиха
192 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

спреј за обувки
пропан -02-ол
4 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Илирија доо Лјублјана
Илирија интернационал Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*